Національний тиждень безбар’єрності, який триває в Україні з 25 по 31 травня 2026 року, — це масштабна загальнонаціональна ініціатива під гаслом «Безбар’єрність — це коли можеш», спрямована на формування інклюзивного суспільства та створення рівних можливостей для всіх громадян. Захід проходить у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року, започаткованої першою леді Оленою Зеленською.
Пропонуємо вам дізнатися більше про безбар’єрність: