Атестація педагогів 2023-2024

28 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ДОЕЦ, на якому атестувалися шість педагогічних працівників: Спірідонова Галина Павлівна, Соловіцька Лідія Вікторівна, Шелест Олексій Миколайович, Стратієнко Олеся Віталіївна, Фролова Ірина Леонідівна, Бутар Лілія МиколаївнаАтестаційна комісія вивчила та оцінила діяльність педагогів,  їх професійний розвиток, вміння адаптуватись до змін та ухвалила рішення про  атестацію всіх педагогічних працівників.

ВІтаємо наших колег із успішним проходженням атестації!

Презентація педагогічного досвіду
Спірідонової Галини Павлівни

Презентація педагогічного досвіду
Соловіцької Лідії Вікторівни

Презентація методичної роботи
Бутар Лілії Миколаївни

Презентація педагогічного досвіду

Фролової Ірини Леонідівни

Презентація педагогічного досвіду
Шелеста Олексія Миколайовича

Презентація педагогічного досвіду
Стратієнко Олесі Віталіївни

Презентація авторської програми керівника гуртка «Лицарський клуб "Переплуття"» Шелеста Олексія

Презентація  авторської програми  керівника гуртка «Лицарський клуб “Переплуття”» Шелеста Олексія – «Навчальна програма з позашкільної освіти фізкультурно-спортивного напряму «Старовині бойові  мистецтва». Новизна даної програми в тому, що вона  створена для найбільш об’єктивного та оптимального описання змісту освітньої діяльності гуртка старовинних європейських бойових мистецтв та  рольового моделювання.  Сформована на основі досвіду діяльності клубу рольового моделювання «Переплуття» протягом всього часу його існування, починаючи з 1998 року створення, збагачуючись і відшліфовуючись у постійних практичних заняттях.

Відкритий захід в гуртку "КЕРАМІКА", керівник Спірідонова Г. П.,
"Свято Миколая"

16 грудня 2023 року, в гуртку “КЕРАМІКА”, відбувся відкритий захід “Свято Миколая” для вихованців і їх батьків. Спірідонова Галина Павлівна підготувала звітну виставку з робіт вихованців за І півріччя,  провела цікаві тематичні розваги, ігри  для гуртківців та їх батьків. Щоб створити святковий настрій та подарувати  частинку дива зимових свят, в кінці заходу було традиційне чаювання з частуванням смаколиками.

Відкрите заняття в гуртку "Чарівний глечик", керівник Соловіцька Л. В.,
на тему  "Зима іде, свята веде"

12 грудня 2023 року, відбулося відкрите заняття в гуртку “Чарівний глечик”, керівник Соловіцька Л. В.,  на тему “Зима іде, свята веде”.  Метою заняття було створення святкового сувеніру з глини за власним задумом, розвиток творчої уяви, фантазії, удосконалення навичок ліплення та декорування.

Популяризація оригінальних саморобних іграшок та предметів побуту, це свого роду відродження національних традицій українського народу.

Відкрите заняття в гуртку "КЕРАМІКА", керівник Спірідонова Г. П.,на тему "Декоративний свічник "Морські корали"

15 грудня 2023 року, відбулося відкрите заняття в гуртку “КЕРАМІКА”, керівник Спірідонова Г. П. Метою заняття було створення власних художніх образів, застосовуючи навички декорування виробу. Заохочення дітей до відтворення у ліпленні краси морських коралів, раковин на дні моря…Збагачувати емоційно-чуттєву сферу дитини, показуючи неперевершенність глибини моря , відчувати вишуканість у всьому.

Виховний захід до Міжнародного дня осіб з інвалідністю "Це не свято",керівник Фролова І.Л.

Щороку 3 грудня в Україні відзначається
Міжнародний день осіб з інвалідністю.
Насправді, цей день не є святом, а покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами.
Наші вихованці, учні школи “Турбота”, взяли участь у нашому заході.
Цей захід був націлений на виховання у дітей доброзичливості, чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості та небайдужості.
Виховний захід підготувала та провела керівник гуртка “Паперові візерунки” Фролова І. Л.

Відкрите заняття в гуртку "КЕРАМІКА", керівник Спірідонова Г. П.,
на тему  "Декоративна підставка для олівців, пензлів"

01 грудня 2023 року, відбулося відкрите заняття в гуртку “КЕРАМІКА”, керівник Спірідонова Г. П. Метою заняття було створення композиції за певною темою та  розвиток творчої уяви, формування задоволення потреб особистості дитини у творчій реалізації.

Відкрите заняття Фролової І. Л. "Павучок з фольги"

13 листопада 2023 року, відбулося відкрите заняття в гуртку “Паперові візерунки”, на тему “Павучок з фольги”,  керівник Фролова І. Л.

 Метою заняття було: навчити дітей виготовленню елементів декору з підручних матеріалів. Прищеплювати любов до прекрасного, розвивати творчість, фантазію, кмітливість, дрібну моторику.

Відкрите заняття Соловіцької Л. В. на тему "Декоративна таріль з елементами осіннього натюрморту"

06 листопада 2023 року, відбулося відкрите заняття в гуртку “Чарівний глечик”, керівник Соловіцька Л. В. Метою заняття було залучити дітей до процесу творення. Ознайомити юних майстрів  з прийомами і методами художнього творення осіннього натюрморту, користуючись такими техніками – як об’ємне ліплення, рел’єф,гравірування; навчити з’єднувати окремі деталів одне ціле ; виховувати естетичне почуття, любов до природи; розвивати композиційні вміння 

Відкритий виховний захід, "Фехтувальна осінь 2023"

14 жовтня 2023р. в Дитячому оздоровчо-екологічному центрі було проведено відкритий виховний захід “Фехтувальна осінь 2023”, який провів керівник гуртка “Лицарський клуб “переплуття” Шелест Олексій Миколайович разом зі своїми вихованцями. Метою заняття було закріплення знань та навичок, набутих на заняттях гуртка по технікам безпечного фехтування. Вихованці відчували себе комфортно, намагались розкрити та показати всі свої раніше набуті навички з фехтування. Керівник зміг заохотити своїх вихованців і вони із задоволенням виконували всі поставлені перед ними завдання. Також до проведення виховного  заходу були залучені спеціалісти з різних технік фехтування, які показали вихованцям рівень своєї майстерності.

Відкритий виховний захід, виставка робіт "Творчість не має меж"

З 02.10 по 07.10 в Дитячому оздоровчо-екологічному центрі в рамках атестації, керівник Народного художнього колективу Спірідонова Г. П., разом зі своєю вихованкою Катериною Словій,  провела відкритий виховний захід – “Персональну виставку  робіт “Творчість не має меж”.

 Керівник гуртка Спірідонова Галина Павлівна