Відділ всебічного розвитку дитини
"Створи себе і красу навколо себе"

Відділ творчого розвитку дитини з здоров’язберігаючими технологіями “Створи себе і красу навколо себе” основною метою своєї діяльності вважає формування культури здоров’я дітей та підлітків, поширення та поглиблення знань про збереження та зміцнення здоров’я, формування екологічного світогляду та світосприйняття, сприяння розвитку інтелектуальних, естетичних, творчих здібностей дітей, віри у свої сили, виховання активного пізнавального, емоційного, естетичного ставлення до навколишнього світу – до явищ живої, неживої природи, предметного світу, до людей, до власної особи. Діяльність можна розділити на декоративно-прикладний (гуртки з бісероплетіння, фітодизайну, паперопластики), музично-розважальний напрями та роботу над раннім розвитком дітей. Наш відділ організовує та проводить дитячі свята, естафети, конкурси  та вікторини та надає інформаційні консультації з вищезгаданих напрямків.

Гурток "Бісероплетіння"
керівник: Стратієнко Леся Віталіївна

Для дітей віком від 7 до 18 років

Вихованці гуртка вивчають мистецтво виготовлення виробів з бісеру за допомогою різноманітних технік плетіння. 


Гурток "Сучасні танці"

Керівник: Вишнякова Світлана Вікторівна

Вік дітей: 5-10 років.

На заняттях гуртка діти засвоюють елементи сучасних танців, створюють власні композиції з різноманітних видів танцю, поєднуємо направлення хіп-хоп, джаз-модерн, шафл. Колектив виступає з концертами та бере участь у районних, міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалях–конкурсах. Заняття в гуртку сприяють формуванню правильної постави, розвивають артистизм, координацію, динаміку рухів, зміцнюють м’язову пам’ять та укріплюють суглоби. А також знімають комплекси у дітей, розвивають взаємоповагу в колективі, виховують патріотизм та позитивний погляд на життя.

Хор "Соловейко"

Керівник гуртка : Качур Наталія Ігорівна

вік вихованців: 6-11 років.

На заняттях в гуртку у вихованців  формуються ключові 
компетентності та музично-естетичний смак засобами вокально-хорового мистецтва, прищеплюється почуття поваги й любові до української національної музики (зокрема, пісні) та світової музичної культури, розвиваються природні музичні здібності .

 

Комплексні групи творчого та оздоровчо-екологічного розвитку дітей від 4 до 6 років

Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти -стартовою платформою особистостісного розвитку дитини. Основне завдання Комплексних груп є виховання національної свідомості, фізичного розвитку, зміцнення здоров’я, формування впевненості в собі ,розвиток талантів та здібностей дітей.
Заняття в групах являють собою комплекс різних видів діяльності. Вони забезпечують комплексний розвиток пам’яті, уваг, мови, спостережливості, нетрадиційного мислення, розвиток творчих здібностей, стосовно до всіх основних предметів шкільного курсу.
Дитина, яка пройшла курс занять повністю готова до соціуму та володіє основними прийомами збереження та зміцнення здоров’я.