Відділ творчого розвитку дитини зі здоров’язберігаючими технологіями

Відділ творчого розвитку дитини з здоров’язберігаючими технологіями “Створи себе і красу навколо себе” основною метою своєї діяльності вважає формування культури здоров’я дітей та підлітків, поширення та поглиблення знань про збереження та зміцнення здоров’я, формування екологічного світогляду та світосприйняття, сприяння розвитку інтелектуальних, естетичних, творчих здібностей дітей, віри у свої сили, виховання активного пізнавального, емоційного, естетичного ставлення до навколишнього світу – до явищ живої, неживої природи, предметного світу, до людей, до власної особи. Діяльність можна розділити на декоративно-прикладний (гуртки з бісероплетіння, фітодизайну, паперопластики), музично-розважальний напрями та роботу над раннім розвитком дітей. Наш відділ організовує та проводить дитячі свята, естафети, конкурси  та вікторини та надає інформаційні консультації з вищезгаданих напрямків.

Дивопапір

Керівник: Устинова О.О.

Вік дітей: від 5 до 12 років.

В гуртку діти ознайомляться з різними видами роботи з папером та картоном: орігамі, паперопластика. витинанка. В них будуть сформовані практичні уміння та навички роботи з папером, розвинуте логічне мислення, моторика, поглиблені знання, отримані в школі.

«Скарбничка вмінь»

Керівник: Д’яченко Ірина Миколаївна

Вік дітей: від 6 до 12 років.

В нас ви навчитесь створювати  оригінальні бісерні прикраси у сучасному та традиційному стилі, а також виготовляти сувеніри, композиції та квіти з бісеру. Мистецтво бісероплетіння розвине фантазію, увагу, математичні здібності,  просторову уяву, покращить дрібну моторику рук та розкриє творчий потенціал дитини.

Комплексні групи творчого та оздоровчо-екологічного розвитку дітей від 4 до 6 років

Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти -стартовою платформою особистостісного розвитку дитини. Основне завдання Комплексних груп є виховання національної свідомості, фізичного розвитку, зміцнення здоров’я, формування впевненості в собі ,розвиток талантів та здібностей дітей.
Заняття в групах являють собою комплекс різних видів діяльності. Вони забезпечують комплексний розвиток пам’яті, уваг, мови, спостережливості, нетрадиційного мислення, розвиток творчих здібностей, стосовно до всіх основних предметів шкільного курсу.
Дитина, яка пройшла курс занять повністю готова до соціуму та володіє основними прийомами збереження та зміцнення здоров’я.