Методична зустріч
"Головні аспекти організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в 2023-2024 н. р."

08 версня 2023 року в ДОЕЦ відбулась методична зустріч “Головні аспекти організації навчання дітей з особливими потребами в 2023-2024 н.р.”, модератором заходу стала фахівець ІРЦ №5 Шейко Світлана Василівна. До активної участі були залучені педагогічні працівники нашого закладу , що проводять заняття у різних напрямках з різними  віковими категоріями.

Світлана Василівна надала консультацію та роз’яснення з актуальних питань: – як сформувати вміння спостерігати за розвитком та діяльністю дітей відповідно до вікових показників; – можливість ризиків у психофізичному розвитку кожної дитини; – своєчасної оцінки стану розвитку дитини, якщо виникають труднощі у засвоєнні навчального матеріалу. Учасники мали можливість проаналізувати відповідні методи та прийоми навчання з урахуванням потенційних можливостей дитини.

Педагогічна рада

07.09.23  відбулося засідання педагогічнох ради ДОЕЦ “Організація освітнього процесу під час воєнного стану у 2023-2024 р.”

Педагогічна рада ДОЕЦ

«Підсумки діяльності Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району м. Києва у 2022-2023 н.р.» (30.06.2023)

Пригоди метелика Мутлика

У відділі народних мистецтв ДОЕЦ було створено міні-проект "Казка" за сприянням заввідділом Хіцун А.Г. Проект «Казка» здійснюється, як захоплююча ігрова, творча діяльність, спрямована на активізацію творчого розвитку, критичного мислення. Інтеграційний підхід дозволяє розвивати в єдності мовленнєву, пізнавальну активність, творчі здібності, навички спілкування, емоційну чуйність дитини. Дітям з гуртків "Студія образотворчого мистецтва", "Веселий пензлик", "Декоративний розпис" запропоновано було намалювати власні сюжети після прочитання казок «Пригоди метелика Мутлика». Після створення композицій у вигляді малюнків у відділі в рамках міні-проекту була організована виставка дитячих робіт та творча зустріч з автором та поетом Сергієм Фаліоном. Ми ставимо за мету проекту донести до свідомості дитини інформацію про базові життєві цінності у доступному, ненав'язливому, цікавому для неї вигляді. Навчити дитину знаходити і відновлювати власну життєву силу. Також розвивати творчу уяву, фантазію, мислення, виховувати в дітей добрі почуття, формувати вміння доводити свою власну думку, обирати власну позицію. Казки, запропоновані в проекті, обов'язково зміцнюють віру дитини у власні сили, несуть позитивну життєву програму. І кожна з історій має виховний момент. Казки нового автора були представлені для читання дітям в гуртках образотворчого мистецтва. 14.06.2023 була проведена презентація-виставка дитячих робіт та творча зустріч з автором «Пригоди метелика Мутлика» Сергієм Фаліоном. Дякуємо керівникам гуртків "Студія образотворчого мистецтва" Панченко Н.В., "Веселий пензлик" Крижанівській Ю.Е., "Декоративний розпис" Петрик І.В. за виховання творчих дітей.

Екокультура

В рамках впровадження екологічної компетентності в освітній процес та підвищення кваліфікації викладачів, 31.05.2023 і 02.06.2023 на базі Дитячого оздоровчо-екологічного центру, були проведені очні заняття курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Курси пройшли всі педагогічні працівники ДОЕЦ та педагоги НВК "Школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад "Турбота". Провела їх - Санковська І.М., викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти ІППО ім. Бориса Грінченка.

Академічна доброчесність

Інфографіка про академічну доброчесність - за матеріалами saiup.org.ua

Методична нарада 5 листопада

З посиленням карантинних заходів методична робота Центру не припиняється. 5 листопада 2021 року було проведено чергову методичну нараду

Педагогічна нарада

30 березня 2021 р. відбулась он-лайн нарада співробітників ДОЕЦ у ZOOM