Відділ народних мистецтв

Тут  ви зможете знайти гуртки, спрямовані на розвиток творчої активності, розумових здібностей, естетичного смаку у дітей.  Відділ налічує  13 гуртків декоративно-прикладного та художнього мистецтва у напрямках: кераміка, рукоділля, флористика, образотворче мистецтво, розпис по тканині. Тому кожна дитина зможе знайти цікаве заняття для себе. Керівники гуртків  – професіонали, які не зупиняються у розвитку і збагачують розмаїття видів діяльності новими ремеслами.

Народний художній колектив студія Образотворчого мистецтва

Керівник – Панченко Наталія Миколаївна

В гуртку Образотворчого мистецтва діти навчаються малюнку, живопису, композиції, різним видам декоративного мистецтва. Під час  занять діти знайомляться з теорією і історією мистецтва.
Вихованці гуртка оволодівають різними техніками виконання художніх робіт, навчаються використовувати різні художні матеріали.
Студія образотворчого мистецтва має звання «Народний художній колектив». Її вихованці були неодноразово відзначені на міських, всеукраїнських, міжнародних виставках і конкурсах. Багато студійців поступило в мистецькі коледжі та вищі навчальні заклади. Серед випускників гуртка  є живописці, графіки, реставратори, архітектори, викладачі мистецтв.

Народний художній колектив студія Петриківського декоративного розпису

Керівник – Венглінська Ганна Юріївна

В гуртку діти вивчають ази Петриківського розпису, досконало опановують техніку Петриківського розпису, вивчають розпис по дереву, кераміці та склу.

Народний художній колектив студія Кераміки

Керівник – Спірідонова Галина Павлівна

Кераміка – діяльність, що сприяє розвитку дрібної моторики, стимулює роботу головного мозку. Глина підходить усім, адже вона гіпоалергенна.
   У програмі гуртка: ліплення за спостереженням, по пам’яті, з натури, творча робота, ліплення іграшок в народному стилі, виготовлення посуду, створення тематичних композицій, ліплення тварин, виконання надполив’яних розписів, розписів ангобами, робота тільки з натуральними матеріалами, постійна участь у районних, міських, Вcеукраїнських, Міжнародних творчих конкурсах, фестивалях, майстеркласах.
Маємо багато нагород: кубки, медалі, подяки, грамоти, дипломи.

Золоте руно

Керівник гуртка: Щербатюк  Світлана Анатоліївна.

Гурток для дівчат віком 8-15 років. Наші майстрині:

  • знайомляться з вишивкою як одним із видів декоративно ужиткового мистецтва;
  • оволодіють різними техніками вишивки: вишивка хрестиком, гладдю, бісером, стрічками та іншими видами вишивки;
  • виготовляють різноманітні вироби з вишивкою; а також подарунки до свят та днів народжень близьким , друзям, вчителям (м’яка іграшка, макраме, кінусайга, канзаши, вироби з фоамірама, сізаля, зі шкіри, валяння з шерсті, виготовлення картин «живопис шерстю») та багато інших цікавих речей;
  •  беруть участь у виставках різних рівнів.

Сучасний декор

Керівник – Шкварковська Тетяна Миколаївна

Метою гуртка є залучити підростаюче покоління до різних видів прикладного мистецтва, пов’язаного з ручними виробами. Засвоїти системи знань з флористики та фітодизайну. Оволодіти різними техніками декоративно-прикладної діяльності: роспис по склу, декупаж, виготовлення штучних квітів.

Вихованці гуртка часто беруть участь у різноматніх виставках, фестивалях та конкурсах

fllower work

Керамічна іграшка

Керівник – Дмитрієва Поліна Ігорівна

Робота гуртка спрямована на розвиток творчого мислення. На заняттях надається поняття об’ємної іграшки або виробу. Діти навчаються декорувати різними засобами (шкрябання, об’ємне декорування, розпис, розпис кольоровими глинами), знайомляться з рельєфами, виготовляють декоративні кахлі, кулони, свищики, іграшки, ручний посуд. Гуртківці беруть участь в акціях, виставках, інших заходах.

Народний художній колектив студія Кераміки "Чарівний глечик"

Керівник – Соловіцька Лідія Вікторівна

Гурток «Чарівний глечик» – це чудова можливість творчого розвитку вашої дитини. Наші маленькі майстри беруть участь у міжнародних, республіканський, міських виставках та конкурсах, займаючи призові місця. Запрошуємо всіх до нашого дружнього колективу! Будемо відкривати нові таланти разом!

solovitska

Арт-палітра

Керівник – Тішечкіна Надія Юріївна

Під час занять діти познайомляться з поняттям композиції,  кольорознавством ,  колірний круг, тепла та холодна гамма, основи та принципи побудови, навчаться вірно передавати пропорції на малюнок.   Кожне заняття супроводжується практичним  закріпленням – малюнком. Заняття дають змогу розширення  кругозору, відчуття прекрасного та  ціннісного  ставлення до мистецтва, світоглядних уявлень.  Це виховує  та прищеплює естетичне ставлення до дійсності.  

Гуртківці беруть участь у конкурсах, виставках та інших заходах.

Веселий пензлик

Керівник – Крижанівська Юлія Едуардівна.

В гуртку займаються діти 5-12 років. Наші вихованці оволодівають основами образотворчого мистецтва, що сприяє творчому розвитку дитини, виховання естетичних смаків, креативних здібностей, виріненню її внутрішніх особистісних проблем і протиріч. В нас діти опанують основи композиції, кольорознавство. Засоби виразності, чинники, що впливають на створення художнього образу, сформують уявлення про види та жанри образотворчого та інших візуальних мистецтв, особливості художньо-образної мови, притаманної кожному їх виду.

Фітодизайн

Керівник: Зайцева Олена Анатоліївна
В гуртку діти опановують основи мистецтва флористики та фітодизайну, виконують роботи з природних матеріалів