Екофорум 2021

З метою підвищення рівня обізнаності учнівської молоді про поживну цінність фруктів і овочів для людини, інформованості у продовольчій безпеці та здоров’ї нації, пропагування різноманітного збалансованого і здорового харчування, здорового способу життя управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району міста Києва з 19 по 22 квітня проводить
VI РАЙОННИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС «ЕКОФОРУМ- 2021».
   В рамках Конкурсу:
 – ФруктоЧелендж – створити цікаву відеорекламу овоча або фрукта.
 – Творчий онлайн конкурс «Овочево-фруктове асорті» за темою «Казковий герой – овоч чи фрукт»; «Смайлик, емодзі, стікер овоча чи фрукта» у номінаціях («Кращий малюнок», «Краща вишивка», «Краща іграшка», «Краща аплікація») та в трьох категоріях (І категорія – 6-8 років; ІІ категорія – 9-12 років; ІІІ категорія – 13-16 років).
Детально – у Положенні про проведення Конкурсу.
Долучайтесь!

Лесі Українці - 150 років

З метою відзначення 150 річчя з Дня народження Лесі Українки (25 лютого) Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району м. Києва проводить заочний конкурс «Лесі Українці – 150 років». Це привід нагадати кожному про значення постаті поетеси для української культури. Конкурс проводиться за номінаціями:

– «Найкращий малюнок за творами Лесі Українки»;

– «Найкраща іграшка персонаж за творами Лесі Українки»;

– «Найкраща вишивка за творами Лесі Українки»;

– «Найкраща аплікація за творами Лесі Українки».

Та в трьох вікових категоріях – 7-10 років, 11-14 років, 15-18 років.

Роботи приймаються до 7 березня, Конкурс триватиме до 31 березня.

Детально – у Положеннях про проведення Конкурсу