У відділі народних мистецтв ДОЕЦ було створено міні-проект “Казка” за сприянням заввідділом Хіцун А.Г.
Проект «Казка» здійснюється, як захоплююча ігрова, творча діяльність, спрямована на активізацію творчого розвитку, критичного мислення. Інтеграційний підхід дозволяє розвивати в єдності мовленнєву, пізнавальну активність, творчі здібності, навички спілкування, емоційну чуйність дитини. Дітям з гуртків “Студія образотворчого мистецтва”, “Веселий пензлик”, “Декоративний розпис” запропоновано було намалювати власні сюжети після прочитання казок «Пригоди метелика Мутлика». Після створення композицій у вигляді малюнків у відділі в рамках міні-проекту була організована виставка дитячих робіт та творча зустріч з автором та поетом Сергієм Фаліоном. Ми ставимо за мету проекту донести до свідомості дитини інформацію про базові життєві цінності у доступному, ненав’язливому, цікавому для неї вигляді. Навчити дитину знаходити і відновлювати власну життєву силу. Також розвивати творчу уяву, фантазію, мислення, виховувати в дітей добрі почуття, формувати вміння доводити свою власну думку, обирати власну позицію. Казки, запропоновані в проекті, обов’язково зміцнюють віру дитини у власні сили, несуть позитивну життєву програму. І кожна з історій має виховний момент. Казки нового автора були представлені для читання дітям в гуртках образотворчого мистецтва. 14.06.2023 була проведена презентація-виставка дитячих робіт та творча зустріч з автором «Пригоди метелика Мутлика» Сергієм Фаліоном. Дякуємо керівникам гуртків “Студія образотворчого мистецтва” Панченко Н.В., “Веселий пензлик” Крижанівській Ю.Е., “Декоративний розпис” Петрик І.В. за виховання творчих дітей.
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8494-1024x522.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8474-1024x555.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230614_193647_resized_20230615_102717028-1024x453.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230614_160639_resized_20230615_102843010-656x1024.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230614_160741_resized_20230615_102842732-784x1024.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230614_161630_1_resized_20230615_102811380-564x1024.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230614_160630_resized_20230615_102843825-743x1024.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8529-1024x768.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8476-1024x768.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8473-1024x689.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8526-1024x768.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8522-1024x562.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8509-1024x847.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8504-1024x746.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8503-1024x768.jpg)
![](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8500-1024x768.jpg)