Вітаємо наймолодших вихованців гуртка “Танцювальна абетка” відділу Всебічного розвитку ДОЕЦ та їх керівника Вишнякову С. В., з призовим місцем у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Натхнення України”.
![Вітаємо!](https://doec.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_5096.jpg)
Вітаємо наймолодших вихованців гуртка “Танцювальна абетка” відділу Всебічного розвитку ДОЕЦ та їх керівника Вишнякову С. В., з призовим місцем у Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Натхнення України”.