ПОРАДИ БАТЬКАМ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО «ПВК РЕДАН»

ПОРАДИ БАТЬКАМ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО «ПВК РЕДАН»

Що відомо про «ПВК Редан» «ПВК Редан» – це напрямок молодіжної субкультури, який поширився у лютому 2023 року…

Що відомо про «ПВК Редан»

«ПВК Редан» – це напрямок молодіжної субкультури, який поширився у лютому 2023 року. У Москві внаслідок масової бійки загинули двоє підлітків. Штучне поширення цієї субкультури є російською ІПСО, а її мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні, пояснюють в поліції. Зазначимо, що попри абревіатуру «ПВК» у назві, «Редан» не є військовою компанією, ця субкультура походить з РФ. Вона виникла в соцмережах та натхненна аніме-серіалом Hunter x Hunter, у якому є бандитське угрупування під назвою «Редан». Представники цієї субкультури збираються разом для того, щоб влаштовувати масові бійки, учасникам руху в середньому 14-16 років.

Як розпізнати «реданівців»

За даними правоохоронців, «ПВК Редан» нібито засуджує насильство зі сторони інших субкультур та виступає за індивідуальний стиль. Також для ідентифікації члени такого руху використовують: символіку павука; мають довге волосся; одяг стилю оверсайз.

Основними центрами проведення зборів підлітків визначають людні місця, зокрема площі, торговельні центри, центральні частини міст.

Своєю чергою в поліції закликають дорослих приділяти увагу дітям, постійно роз’яснювати правила поведінки та уберегти від невиправданих вчинків.

«Не допускайте ситуації, коли неповнолітні підпадають під вплив агресора, підтримуючи подібні флешмоби», – звертаються правоохоронці.

Рекомендації батькам

Зокрема, аби запобігти деструктивній поведінці:

  • цікавтесь, куди ваша дитина ходить та як проводить свій час;
  • опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах;
  • «познайомтеся» з її віртуальними друзями;
  • звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.

Залишити відповідь